Prečo sú naše výrobky tak výnimočné?

Šetrnosť

Samozrejme môžete na čistenie svojho štvorkolesového miláčika použiť agresívne prostriedky, ktoré však môžu škodiť nielen životnému prostrediu, ale aj Vám. Ale prečo, keď namiesto nich môžete použiť výrobky CARvalet. Naše výrobky patria k tým najšetrnejším na svete. Presvedčte sa o tom sami. Ak dbáte o svoje auto, široko ďaleko niet lepšej voľby.

Ekológia

Ekológia nie je len triedenie odpadu a čistota životného prostredia. Sú to tiež chemické prostriedky, ktoré používate. Viete čo spôsobí väčšina z nich ak sa dostanú do pôdy v oblasti v ktorej žijete? Zrejme by ste to radšej ani nevedeli. Keďže my dbáme na prírodu, naše výrobky sú ekologické a rýchlo biologicky rozložiteľné. Korene pôvodu našej autokozmetiky vedú až na Britské ostrovy kde sa starostlivosť o životné prostredie berie veľmi vážne. Nemusíte sa preto báť, že znečistíte prírodu vo Vašom okolí ak budete používať naše produkty.

Účinnosť

Kvalita a efektívnosť je výsledkom testovania a porovnania viac ako 200 receptúr. Preto sú naše prípravky tak výnimočné. Nielenže naozaj efektívne čistia, ale taktiež sa ideálne starajú o karosériu a ostatné povrchy, pre ktoré sú určené.

Riedenie

Keď Vám povieme, že sa väčšina našich prípravkov riedi v pomere 1:20, 1:250 a tiež 1:500 a nezníži sa tým ich účinnosť, logicky z toho vyplýva, že naše výrobky vydržia naozaj dlho, o čo viac šetria aj Vaše peniaze.  Na jedno umytie stačia doslova mililitre prostriedku a účinok je plne dostačujúci.

Nízka cena

Prečo sú naše výrobky dokonca o 50% lacnejšie ako konkurenčné výrobky? Je to tým, že ich dovážame priamo od dodávateľa a nie zdĺhavou cestou cez sprostredkovateľa. Vraví sa, že risk je zisk. V prípade našich výrobkov to je pre Vás len zisk bez riskovania.